O nas

Firma nasza powstała w 1999 roku. Początkowo zajmowała się hurtową sprzedażą systemów satelitarnych. Rozwój rynku RTV przyczynił się do zmiany profilu handlowego firmy i otwarcia sklepu ze sprzętem RTV.

Starannie dobrany asortyment dostosowany do potrzeb wałbrzyskiego rynku, wysoka jakość produktów, konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo sprawiły, że w krótkim czasie sklep zyskał liczne grono stałych klientów. Sukces odniesiony na wałbrzyskim rynku oraz rosnący popyt na sprzęt RTV wpłynął na decyzję o utworzeniu drugiego sklepu w Boguszowie. Konsekwentne stosowanie przyjętej przez firmę polityki sprzedaży opartej na wysokiej jakości towarze, konkurencyjnych cenach oraz profesjonalnym doradztwie przyniosło w Boguszowie równie dobre efekty co w Wałbrzychu.

Kolejne lata to dalszy rozwój firmy, powstają kolejne sklepy: w Wałbrzychu (w Rynku i na ul. Sienkiewicza), Głuszycy, Nysie, Głuchołazach, Nowej Rudzie oraz otwarty  we wrześniu tego roku sklep w Kłodzku. Jednocześnie powiększony zostaje asortyment o sprzęt AGD. Dynamiczny rozwój firmy oraz dominująca pozycja na rynku wałbrzyskim i kłodzkim sprawiły, że od 1999 firma Grzebski-Sat wchodzi w skład ogólnopolskiej grupy PARTNER AGD RTV skupiającej blisko 200 sklepów w ponad 170 miastach  miejscowościach w całej Polsce.

Kontakt. Siedziba firmy.

F.H. Grzebski
ul. Przemysłowa 1
58-300 Wałbrzych
tel. (074) 842 26 64

email: biuro@grzebski.pl


Sklepy. Jak nas znajdziesz.

Nasze sklepy znajdziesz  w woj. dolnośląskim i opolskim. Więcej szczegółów o naszych sklepach znajdziesz w dziale Placówki.